Claude PANIER (né en 1956)

Lot 508
Estimation :
400 - 600 EUR
Result with fees
Result : 520EUR
Claude PANIER (né en 1956)
Condition after III Landscape, 1986 Mixed media on canvas. Signed, dated and titled upper right. Gemengde techniek op doek. Rechts bovenaan gesigneerd, gedateerd en getiteld. 155 x 241 cm