SILVER SENTIMENTI

Lot 2
Got to lot
Estimation :
500 - 700 EUR
SILVER SENTIMENTI
Astrolabe
Vase
Grès beige tourné et modelé, intérieur en émail anthracite.
Patine à la cire encaustique et décor de fils de laiton.
Monogrammé.
Vaas
Gedraaide en gemodelleerde beige zandsteen, antraciet geëmailleerde binnenkant en messing.
Gemonogrameerd.
2017.
Pièce unique.
H.27 cm L.25 cm P.19 cm