Floris JESPERS (1889-1965)

Lot 6
Estimation :
800 - 1200 EUR
Result with fees
Result : 1 170EUR
Floris JESPERS (1889-1965)
African Market, 1959.
Oil on isorel panel.
Signed and dated lower right.
Olieverf op isorel paneel.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
25 x 53 cm