Jules Lismonde (1908-2001)

Lot 37
Estimation :
400 - 600 EUR
Result with fees
Result : 520EUR
Jules Lismonde (1908-2001)
Sign (S 101), 1970.
Ink wash on paper. Signed and dated lower right.
Gewassen inkt op papier.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. 64,5 x 26 cm