Henri-Victor Wolvens (1896-1977)

Lot 256
Estimation :
1000 - 1500 EUR
Result : 2 750EUR
Gare de Ghistelles
Huile sur panneau
Signée en bas à droite

Olieverf op paneel
Rechts onderaan gesigneerd
26 x 53 cm

Provenance/ Herkomst:
Galerie Govaerts, Ostende, 1964
Collection privée / Prive Collectie