FRITS VAN DEN BERGHE (1883-1939)

Lot 2
Estimation :
400 - 600 EUR
Result : 1 375EUR

De Zonneschilder, 1919
Gravure sur bois
Signée,datée et titrée
Houtsnede
Gesigneerd, gedateerd en getiteld 55,5 x 34 cm - encadrée