A. DE CLERCQ

Lot 51
Estimation :
100 - 200 EUR
Result : 163EUR
A. DE CLERCQ

Lithographie
Signé et numéroté 4/50.
Kleurenlithografie
Gesigneerd en genummerd 4/50.
64 x 79 cm - encadrée