Henri Michaux (1899-1984)

Lot 208
Estimation :
5000 - 7000 EUR
Henri Michaux (1899-1984)

Sans titre, 1976-1977
Huile sur bois.
Monogrammé en bas à droite.
Olieverf op paneel.
Gemonogrameerd onderaan rechts.
22 x 14 cm
Provenance/Herkomst:
Galerie Lelong, Paris.
Collection privée, Paris