Gilles Brenta (1943-2017)

Lot 247
Estimation :
1000 - 1500 EUR
Gilles Brenta (1943-2017)

Le sauveur, 1977
Huile sur panneau.
Signée et datée en bas à droite.
Olieverf op paneel.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. 20,5 x 16,5 cm
Mes ordres d'achat