Gilles Brenta (1943-2017)

Lot 248
Estimation :
1000 - 1500 EUR
Gilles Brenta (1943-2017)

L'horloge, 1977
Huile sur panneau.
Signée et datée en bas à droite.
Olieverf op paneel.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. 27,5 x 24,5 cm
Mes ordres d'achat