Gilles Brenta (1943-2017)

Lot 249
Estimation :
1000 - 1500 EUR
Gilles Brenta (1943-2017)

L'orage, 1978
Huile sur panneau.
Signée et datée en bas à droite.
Olieverf op paneel.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
27 x 23,5 cm
Mes ordres d'achat