Henri RIVIERE (1864-1951)

Lot 20
Estimation :
500 - 700 EUR
Henri RIVIERE (1864-1951)
Notre Dame vue du quai d'Austerlitz, 1900.
Lithographie en couleurs.
Signée dans la planche.
Ed. Eugène Verneau, Paris.
Lithografie in kleur.
Gesigneerd in de plaat. Bewerkt door Eugène Verneau, Parijs.
59 x 85,5 cm
Mes ordres d'achat