Émile FRIANT (1863-1932)

Lot 22
Estimation :
100 - 200 EUR
Émile FRIANT (1863-1932)
La grand-mère, 1927.
Eau-forte en noir.
Datée et annotée.
Ets in zwart.
Gedateerd en geannoteerd 24,5 x 19 cm
Mes ordres d'achat