René MAGRITTE (1898-1967)

Lot 33
Estimation :
350 - 550 EUR
Résultat : 520EUR
René MAGRITTE (1898-1967)
La corde sensible.
Lithographie en couleurs.
Signée dans la planche et numérotée 138/275.
Cachet succession Magritte, certificat au dos.
Lithografie in kleur.
Gesigneerd in de plaat en genummerd 138/275.
Stempel van het Magritte landgoed, certificaat op de achterkant.
45 x 60 cm
Mes ordres d'achat