GERARD FROMANGER (1939-2021)

Lot 43
Estimation :
80 - 120 EUR
GERARD FROMANGER (1939-2021)
Nu Assis.
Lithographie en noir.
Signée et annotée E.A.
Dédicacée.
Lithografie in het zwart.
Gesigneerd en geannoteerd E.A Toegewijd.
76 x 56 cm
Mes ordres d'achat